Strona główna » Komponenty » KOMPRESORY TŁOKOWE

 

Kompresory tłokowe z zintegrowanym silnikiem, o bardzo zwartej budowie, przeznaczone są do pracy w ciężkich warunkach. Bardzo wytrzymała konstrukcja, żywotność oraz bardzo różne wersje zasilania sprawiają, że kompresory tłokowe są bardzo uniwersalnym źródłem ciśnienia. Brak smarowania sprawia, że obsługa sprężarki zredukowana jest do minimum.

ZASTOSOWANIE

Wstępne odżelazianie w stacjach uzdatniania wody                                                            Sterowanie automatyką pneumatyczną w oczyszczalniach ścieków                                        Napowietrzanie w aeratorach stacji uzdatniania wody                                                          Napowietrzanie ciśnieniowe w oczyszczalniach ścieków

 

PARAMETRY TECHNICZNE - STRONA PRODUCENTA

http://www.gastmfg.com/pdf/rockpist/specsht/loa.pdf

 

 

 

LOA-101-HD

(AP-2)

 Kliknij na rysunku, aby otworzyć podgląd
 

Cena detaliczna netto: 486 USD 

 

Kliknij na rysunku, aby otworzyć podgląd

 

 

71R142-P001B-D301X

(AP-200X)

 

Kliknij na rysunku, aby otworzyć podgląd

Cena detaliczna netto: 728 USD

Kliknij na rysunku, aby otworzyć podgląd

 

KOMPRESORY TŁOKOWE - BEZOLEJOWE

Skuteczne napowietrzanie wody w procesie odżelaziania i usuwania siarkowodoru. Zastosowanie kompresora eliminuje montaż aspiratora i nie wpływa na pracę pompy zasilającej zbiornik hydroforowy. Sterowanie kompresora odbywa się przez wyłącznik ciśnieniowy pompy. W układzie nie występuje zbiornik sprężonego powietrza i elektrozawór. Kompresor pompuje powietrze bezpośrednio do instalacji przed zbiornikiem hydroforowym w czasie pracy pompy.

Hydro-System
03-044 Warszawa ul. Długorzeczna 34
tel. 0 22 676 51 21  tel. +48 669 441 711